Biežāk uzdotie jautājumi

 Kā pieteikties foto sesijai?

Pieteikties foto sesijai var rakstot man uz e-pastu, zvanot un sūtot ziņas Facebook vai Instagram. Sazinoties, vienosimies par Jums ērtāko foto sesijas laiku un vietu.

Kurā gaidību nedēļa vislabāk bildēties?

Labākais laiks gaidību foto sesijai ir 28. - 32. nedēļa. Ja tas ir otrais bērniņš tad var nākt ātrāk nekā 28.-32. nedēļā. Ja Jūs gaidāt dvīnīšus, tad uz foto sesiju variet pieteikties sākot jau no 20. gaidību nedēļas. Bet atceramies, ka viss ir ļoti individuāli.

Kā tiek izvēlēta vieta foto sesijai?

Sākotnēji Jums ir jāizvēlas vai vēlaties bildēties studijā vai pie dabas. Tad, balstoties uz Jūsu izvēli, piedāvāju dažādus variantus. Ir pieejamas vairākas iespējas no kurām variet izvēlēties Jums tīkamāko. Esmu atvērta arī Jūsu idejām attiecībā uz vietas izvēli.

Ko vilkt uz foto sesiju?

Sākot gatavoties foto sesijai, katram klientam nosūtu detalizētu instrukciju par apģērba izvēli. Tur ir daudz apģērbu varianti un kombinācijas no kā var izvēlēties sev tīkamāko. Apģērba izvēle atkarīga no lokācijas, kur tiek plānota foto sesija.

Kāds ir gaidību foto sesijas ilgums?

Minimālais foto sesijas ilgums ir viena stunda. (Šāds laks ir paredzēts, lai, cilvēks kurš ir atnācis bildēties, varētu paspēt iejusties un pierast pie fotogrāfa, tādejādi iegūstot maksimāli labu rezultātu). Ja gribās sabildēties gan studijā, gan pie dabas, tad jāizvēlas divu stundu foto sesija, lai varam bez steigas visu paspēt.

Vai foto sesijā var piedalīties arī vīrs/ģimene?

Foto sesijā var piedalīties gan vīrs/puisis, gan bērni. Es tikai priecāšos sabildēt siltas, mīļas un ģimeniskas bildes šajā Jums visiem īpašajā gaidību laikā.

Vai man nepieciešams make up?

Ikdienas make-up būtiski atšķiras no tā, kas ir neieciešams foto sesijai. Profesionāli uzlikts grims dara brīnumus - apsārtumi un loki zem acīm pazūd kā nebijuši.